Usługa Testerzy Wierności

          Testowanie wierności to kontrolowane uwodzenie, umiejętnie sterowany przez testerkę/testera wierności flirt.

          Coraz więcej ludzi decyduje się na usługi tego rodzaju.

          Z usług testerów korzystają najczęściej osoby niepewne w związku, chcące udowodnić kłamstwo lub zwyczajnie nieufne. Nasi testerzy i testerki wierności sprawdzą twoją ukochaną osobę. Już nie musisz myśleć i kłopotać się czy jest ona – on skłonna/y do zdrady

          Dzięki informacjom otrzymanym od klienta doprowadzamy do spotkania naszego pracownika testera testerki wierności z obiektem podlegającym testowi wierności. Warto podkreślić, że testowanie wierności odbywa się jedynie w sferze rozmowy, flirtu, spojrzenia, gestów. Zadaniem testerów wierności jest przetestować wierność partnera , zebrać dowody na istnienie zdrady bądź nie, również takie, które mogą zostać okazane w sądzie jako dowody podczas rozprawy rozwodowej. Miejsce działań testerów jest rozmaite: od siłowni po restauracje, centra handlowe i biura – tam, gdzie najczęściej można spotkać testowany „obiekt”. Testerzy starają się uwieść partnera, co do którego istnieją podejrzenia – w grę wchodzą randki, pocałunki, ale nigdy stosunki seksualne. Ewentualne „niemoralne propozycje” pozostają jedynie propozycjami. Nasi pracownicy tylko uwodzą, poznają zwyczaje osoby uwodzonej i stwarzają sytuację, która pozwala sprawdzić psychikę osoby testowanej. Testerzy nie są nachalni i nigdy nie idą z nikim do łóżka. Zadaniem naszej testerki/testera jest zainteresować osobę testowaną swoją osobą, skutkiem czego będzie flirt i propozycja dalszych spotkań.

          Relacja ze spotkania figuranta – figurantki z testerką – testerem zostaje udokumentowana i przekazana w sprawozdaniu pisemnym razem z materiałami foto i video.

          Wszystkie otrzymane materiały z predyspozycji osoby testowanej do zdrady mogą zostać wykorzystane na potrzeby własne oraz sądu.

         Zlecenie trwa zazwyczaj od jednego dnia do jednego miesiąca.

          Usługi świadczone przez testerki i testerów naszej firmy prowadzone są w pełnej dyskrecji, anonimowo ,w zgodzie z moralnością i profesjonalnie. Postępowanie pracowników podlega stałej kontroli.

          Wspaniała blondynka ogląda się za tobą o cudownym słodkim uśmiechu, a może szatynka o długich nogach na wysokich szpilkach prosi cię o ogień. I nagle zanim się spostrzeżesz już jesteś zauroczony nią i jej wyglądem. 

          Myślisz, że spadła ci gwiazdka z nieba, podczas gdy żona – mąż czeka w domu, ale czar szybko pryska – uważaj to może być tester lub testerka wierności!.


        W związku z trwającą w Polsce
epidemią covid19 pragniemy przypomnieć, że działamy zgodnie z aktualnymi
zaleceniami bezpieczeństwa, nasze usługi są w pełni dostępne bez
wychodzenia z domu

– wszelkie czynności wykonujemy zdalnie a zgłoszenia, zapytania prosimy wykonywać telefonicznie lub za pośrednictwem mail

– wniosek o usługę składa się tylko i wyłącznie online

– nasi konsultanci wykonują pracę zdalnie mailowo a odpowiedzi następują do 24h

        Wszelkie aktualne informacje i zalecenia dot. covid19 znajdują się na stronie www.gov.pl/web/koronawirus

 
 


testerzywiernosci.biuro@gmail.com

 

Wszystkie materiały oraz dane zamieszczone na dokumentach, oraz umieszczone w serwisie www.testerzy-wiernosci.pl są chronione prawami autorskimi. Właścicielem praw majątkowych do umieszczonych na dokumentach i stronie materiałów oraz danych jest firma.

Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów częściowe jak i całościowe umowy i opublikowanych na stronie internetowej www.testerzy-wiernosci.pl bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu. Wykorzystane dane osobowe usługodawcy do umowy stanowią jego własność i bez jego zgody nie mogą zostać rozpowszechniane do celów komercyjnych.

Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie oraz dokumentów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej, umów itp. pod groźbą sankcji prawnych.

Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z www.testerzy-wiernosci.pl na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze oraz posługiwaniu się umową oraz jej wzorem.

Naruszenie zasad określonych w art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r będzie zgłaszane wraz z materiałami potwierdzającymi wykorzystanie bez zgody właściciela organom państwowym prokuraturze i policji a dyspozycje reprezentowania firmy zostaną przekazane kancelarii adwokackiej. Jeśli naruszenie praw autorskich doprowadza do utraty majątkowej (finansowej) firmy informacja zostanie przesłana do firmy windykacyjnych oraz zgłoszenie osoby lub podmiotu do Krajowego Rejestru Dłużników.