Promocja

W wieloma zapytaniami Państwa i rozwojem firmy przygotowaliśmy comiesięczną akcję promocyjną na nasze usługi. Oferta obejmuje tylko i wyłącznie zapytania wysłane na nasz adres mailowy testerzywiernosci.biuro@gmail.com wpisując w wiadomości kod promocyjny tj. słowo

PROMOCJA LATO 2021

Po otrzymaniu takiego maila nasi konsultanci przedstawią Państwo opisowo ofertę jak i przedstawią aktualną cenę po zastosowaniu zniżki procentowej na daną usługę. Usługi a dokładnie zniżki promocyjne nie łączą się ze sobą i dotyczą tylko danej usługi.

Usługi w akcji promocyjnej:

– sprawdzenie podstawowe Real 30 dni

– sprawdzenie podstawowe Real + Facebook 30 dni

– sprawdzenie podstawowe Real z Facebook 60 dni

– sprawdzenie podstawowe Real 1 dzień

– sprawdzenie podstawowe Facebook (lub inny portal) 7 dni

– sprawdzenie podstawowe Facebook (lub inny portal) 30 dni

– sprawdzenie podstawowe Facebook (lub inny portal) 45 dni

– sprawdzenie podstawowe Facebook (lub inny portal) 60 dni

– sprawdzenie podstawowe Facebook (lub inny portal) 30 dni w tym 3 spotkania w realu

Promocje obejmują zniżkę cenową od 20% do 45% wyceny podstawowej. W odpowiedzi na Państwa maila otrzymacie cenę bieżącą oraz cenę usługi po zastosowaniu zniżki promocyjnej.

Przypominamy iż promocja obejmuje tylko zapytania – zgłoszenia usługi nadesłane za pomocą maila na adres testerzywiernosci.biuro@gmail.com  Nasi konsultanci odpowiadają w ciągu 24h, jeśli zapytanie nastąpi w weekend lub święto odpowiedz zostanie przesłana w pierwszy dzień po jego zakończeniu.

Przy zapytaniu prosimy o nadesłanie w treści opisu czego dotyczy, oczekiwań z Państwa strony, wyboru usługi, miejscowości z której dotyczy zapytanie, przybliżoną datę rozpoczęcia.

Z powodu obowiązujących roszczeń spowodowanych covid 19 zachęcamy do korespondencji tylko i wyłącznie mailowej.

W związku z trwającą w Polsce epidemią covid19 pragniemy przypomnieć, że działamy zgodnie z aktualnymi zaleceniami bezpieczeństwa, nasze usługi są w pełni dostępne bez wychodzenia z domu

– wszelkie czynności wykonujemy zdalnie a zgłoszenia, zapytania prosimy wykonywać telefonicznie lub za pośrednictwem mail

– wniosek o usługę składa się tylko i wyłącznie online za pomocą maila !

– nasi konsultanci wykonują pracę zdalnie mailowo a odpowiedzi następują do 24h

Wszelkie aktualne informacje i zalecenia dot. covid19 znajdują się na stronie www.gov.pl/web/koronawirus

NIE CZEKAJ !      NIE ZWLEKAJ !      WYŚLIJ MAIL !

testerzywiernosci.biuro@gmail.com

Wszystkie materiały oraz dane zamieszczone na dokumentach, oraz umieszczone w serwisie www.testerzy-wiernosci.pl są chronione prawami autorskimi. Właścicielem praw majątkowych do umieszczonych na dokumentach i stronie materiałów oraz danych jest firma.

Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów częściowe jak i całościowe umowy i opublikowanych na stronie internetowej www.testerzy-wiernosci.pl bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu. Wykorzystane dane osobowe usługodawcy do umowy stanowią jego własność i bez jego zgody nie mogą zostać rozpowszechniane do celów komercyjnych.

Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie oraz dokumentów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej, umów itp. pod groźbą sankcji prawnych.

Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z www.testerzy-wiernosci.pl na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze oraz posługiwaniu się umową oraz jej wzorem.

Naruszenie zasad określonych w art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r będzie zgłaszane wraz z materiałami potwierdzającymi wykorzystanie bez zgody właściciela organom państwowym prokuraturze i policji a dyspozycje reprezentowania firmy zostaną przekazane kancelarii adwokackiej. Jeśli naruszenie praw autorskich doprowadza do utraty majątkowej (finansowej) firmy informacja zostanie przesłana do firmy windykacyjnych oraz zgłoszenie osoby lub podmiotu do Krajowego Rejestru Dłużników.