Promocja

Nasza akcja promocyjna „LATO 2021” spotkała się z uznaniem Państwa ze względu na znaczną obniżkę cen naszych usług.  Wychodząc naprzeciw zapytaniom i zainteresowaniu Państwa postanowiliśmy przygotować nową promocję na okres jesieni.

PROMOCJA JESIEŃ 2021


Oferta obejmuje tylko i wyłącznie zapytania wysłane na nasz adres mailowy testerzywiernosci.biuro@gmail.com opisując w skrócie jaką usługą są Państwo zainteresowani jak i skrótowo jaka jest przyczyna zapytania o usługę.

INFORMUJEMY IŻ NIE ODPOWIADAMY TELEFONICZNIE ANI W FORMIE SMS NA ŻADNE ZAPYTANIA.

Po otrzymaniu takiego maila nasi konsultanci przedstawią Państwu opisowo ofertę jak i przedstawią aktualną cenę po zastosowaniu zniżki procentowej na daną usługę. Usługi a dokładnie zniżki promocyjne nie łączą się ze sobą i dotyczą tylko danej usługi.

Usługi w akcji promocyjnej:

sprawdzenie podstawowe Real 15 dni (NOWOŚĆ)

sprawdzenie podstawowe Real 30 dni

sprawdzenie podstawowe Real + Facebook 30 dni

sprawdzenie podstawowe Real z Facebook 60 dni

sprawdzenie podstawowe Real 1 dzień (imprezy)

sprawdzenie podstawowe Facebook (lub inny portal) 7 dni

sprawdzenie podstawowe Facebook (lub inny portal) 15 dni (NOWOŚĆ)

sprawdzenie podstawowe Facebook (lub inny portal) 30 dni

sprawdzenie podstawowe Facebook (lub inny portal) 45 dni

sprawdzenie podstawowe Facebook (lub inny portal) 60 dni

sprawdzenie podstawowe Facebook (lub inny portal) 30 dni w tym 3 spotkania w realu

Promocje obejmują zniżkę cenową od 20% do 45% wyceny podstawowej. W odpowiedzi na Państwa maila otrzymacie cenę bieżącą oraz cenę usługi po zastosowaniu zniżki promocyjnej.

Przypominamy iż promocja obejmuje tylko zapytania – zgłoszenia nadesłane za pomocą maila na adres testerzywiernosci.biuro@gmail.com  Nasi konsultanci odpowiadają w ciągu 24h, jeśli zapytanie nastąpi w weekend lub święto odpowiedź zostanie przesłana w pierwszy dzień po jego zakończeniu.

Przy zapytaniu prosimy o nadesłanie w treści opisu czego dotyczy, oczekiwań z Państwa strony, wyboru usługi, miejscowości z której dotyczy zapytanie, przybliżoną datę rozpoczęcia.

W związku z trwającą w Polsce epidemią Covid19 pragniemy przypomnieć, że działamy zgodnie z aktualnymi zaleceniami bezpieczeństwa

wniosek o usługę składa się tylko i wyłącznie online za pomocą maila !

nasi konsultanci wykonują pracę zdalnie mailowo a odpowiedzi następują do 24h

Wszelkie aktualne informacje i zalecenia dot. Covid19 znajdują się na stronie www.gov.pl/web/koronawirus


NIE CZEKAJ !      NIE ZWLEKAJ !      WYŚLIJ MAIL !

testerzywiernosci.biuro@gmail.com


Wszystkie materiały oraz dane zamieszczone na dokumentach, oraz umieszczone w serwisie www.testerzy-wiernosci.pl są chronione prawami autorskimi. Właścicielem praw majątkowych do umieszczonych na dokumentach i stronie materiałów oraz danych jest firma.

Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów częściowe jak i całościowe umowy i opublikowanych na stronie internetowej www.testerzy-wiernosci.pl bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu. Wykorzystane dane osobowe usługodawcy do umowy stanowią jego własność i bez jego zgody nie mogą zostać rozpowszechniane do celów komercyjnych.

Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie oraz dokumentów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej, umów itp. pod groźbą sankcji prawnych.

Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z www.testerzy-wiernosci.pl na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze oraz posługiwaniu się umową oraz jej wzorem.

Naruszenie zasad określonych w art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r będzie zgłaszane wraz z materiałami potwierdzającymi wykorzystanie bez zgody właściciela organom państwowym prokuraturze i policji a dyspozycje reprezentowania firmy zostaną przekazane kancelarii adwokackiej. Jeśli naruszenie praw autorskich doprowadza do utraty majątkowej (finansowej) firmy informacja zostanie przesłana do firmy windykacyjnych oraz zgłoszenie osoby lub podmiotu do Krajowego Rejestru Dłużników.