Oznaki zdrady

          Wierność i lojalność to najważniejsze wartości w związku

          Większość zakochanych za zdradę uważa nie tylko stosunki seksualne z inną osobą, ale również inne zachowania o charakterze fizycznym np. pocałunki, przytulanie się, trzymanie za rękę, dotyk. Bliskość w sieci, czyli kontakty internetowe, randki internetowe, wirtualny flirt, pikantne rozmowy – oceniane są przez wiele osób jako przejaw niewierności w związku

Zdrada – dlaczego i jak do niej dochodzi?

          Z badań psychologicznych wynika, iż więcej mężczyzn, niż kobiet dopuszcza się niewierności.  Istnieje wiele czynników, które mogą przyczyniać się do braku uczciwości i lojalności w związku. Jednym z nich jest zazdrość i podejrzliwość w związku a także: niezadowolenie z seksu, niska samoocena, niedojrzałość , egoizm, poszukiwanie nowych doznań, używanie substancji psychoaktywnych np. alkoholu czy narkotyków oraz bujne życie towarzyskie częste rozłąki z partnerem, liczne kontakty z osobami płci przeciwnej. Te czynniki mogą pchnąć ukochaną osobę do popełnienia zdrady.

Oznaki Zdrady

          1. Szminka, zapach kobiety, perfumy, ślady na ciele

          2. Nagłe nadgodziny w pracy, dodatkowe prace, wyjazdy służbowe

          3. Jest nieobecny, kiedy fizycznie jest koło Ciebie, chodzi zamyślony, nie słucha

          4. Dba o siebie, częstsze branie prysznica, zapach, ubranie, sport

          5. Rzuca oskarżenia atakujące Cię twierdząc że przesadzasz, zaczyna oskarżać Ciebie o zdradę, ponieważ mierzy Ciebie swoją miarą

           6. Nie rozstaje się z telefonem nawet w łazience, często wysyła sms a gdy rozmawia to robi to daleko od Ciebie

          7. Zmienia telefon, ma nowych znajomych w kontaktach, ukrywa znajomych na Facebooku i innych portalach. Kasuje wszelkie wiadomości z telefonu i poczty.

          8. Z konta znikają spore ilości gotówki z których nie potrafi się wytłumaczyć

          9. Jeśli nigdy parter nie był uprzejmy, słodki, wyręczał cię w pracach domowych a teraz to robi, zasypuje prezentami

          10. Brak zaangażowania się w związek ,coraz mniejsza ochota na seks

 

          Jeżeli zauważysz u swojego partnera ,partnerki oznaki zdrady to sygnał dla Ciebie żeby zacząć działać! Nie czekaj! Skontaktuj się z nami! Nasi testerzy wierności rozwieją Twoje obawy lub przyniosą dowody na popełnienie zdrady.

        W związku z trwającą w Polsce
epidemią covid19 pragniemy przypomnieć, że działamy zgodnie z aktualnymi
zaleceniami bezpieczeństwa, nasze usługi są w pełni dostępne bez
wychodzenia z domu

– wszelkie czynności wykonujemy zdalnie a zgłoszenia, zapytania prosimy wykonywać telefonicznie lub za pośrednictwem mail

– wniosek o usługę składa się tylko i wyłącznie online

– nasi konsultanci wykonują pracę zdalnie mailowo a odpowiedzi następują do 24h

        Wszelkie aktualne informacje i zalecenia dot. covid19 znajdują się na stronie www.gov.pl/web/koronawirus

 

testerzywiernosci.biuro@gmail.com

 

Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów częściowe jak i całościowe umowy i opublikowanych na stronie internetowej www.testerzy-wiernosci.pl bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu. Wykorzystane dane osobowe usługodawcy do umowy stanowią jego własność i bez jego zgody nie mogą zostać rozpowszechniane do celów komercyjnych.

Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie oraz dokumentów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej, umów itp. pod groźbą sankcji prawnych.

Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z www.testerzy-wiernosci.pl na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze oraz posługiwaniu się umową oraz jej wzorem.

Naruszenie zasad określonych w art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r będzie zgłaszane wraz z materiałami potwierdzającymi wykorzystanie bez zgody właściciela organom państwowym prokuraturze i policji a dyspozycje reprezentowania firmy zostaną przekazane kancelarii adwokackiej. Jeśli naruszenie praw autorskich doprowadza do utraty majątkowej (finansowej) firmy informacja zostanie przesłana do firmy windykacyjnych oraz zgłoszenie osoby lub podmiotu do Krajowego Rejestru Dłużników.