Oznaki zdrady

          Wierność i lojalność to najważniejsze wartości w związku

          Większość zakochanych za zdradę uważa nie tylko stosunki seksualne z inną osobą, ale również inne zachowania o charakterze fizycznym np. pocałunki, przytulanie się, trzymanie za rękę, dotyk. Bliskość w sieci, czyli kontakty internetowe, randki internetowe, wirtualny flirt, pikantne rozmowy – oceniane są przez wiele osób jako przejaw niewierności w związku

Zdrada – dlaczego i jak do niej dochodzi?

          Z badań psychologicznych wynika, iż więcej mężczyzn, niż kobiet dopuszcza się niewierności.  Istnieje wiele czynników, które mogą przyczyniać się do braku uczciwości i lojalności w związku. Jednym z nich jest zazdrość i podejrzliwość w związku a także: niezadowolenie z seksu, niska samoocena, niedojrzałość , egoizm, poszukiwanie nowych doznań, używanie substancji psychoaktywnych np. alkoholu czy narkotyków oraz bujne życie towarzyskie częste rozłąki z partnerem, liczne kontakty z osobami płci przeciwnej. Te czynniki mogą pchnąć ukochaną osobę do popełnienia zdrady.

Oznaki Zdrady

          1. Szminka, zapach kobiety, perfumy, ślady na ciele

          2. Nagłe nadgodziny w pracy, dodatkowe prace, wyjazdy służbowe

          3. Jest nieobecny, kiedy fizycznie jest koło Ciebie, chodzi zamyślony, nie słucha

          4. Dba o siebie, częstsze branie prysznica, zapach, ubranie, sport

          5. Rzuca oskarżenia atakujące Cię twierdząc że przesadzasz, zaczyna oskarżać Ciebie o zdradę, ponieważ mierzy Ciebie swoją miarą

           6. Nie rozstaje się z telefonem nawet w łazience, często wysyła sms a gdy rozmawia to robi to daleko od Ciebie

          7. Zmienia telefon, ma nowych znajomych w kontaktach, ukrywa znajomych na Facebooku i innych portalach. Kasuje wszelkie wiadomości z telefonu i poczty.

          8. Z konta znikają spore ilości gotówki z których nie potrafi się wytłumaczyć

          9. Jeśli nigdy parter nie był uprzejmy, słodki, wyręczał cię w pracach domowych a teraz to robi, zasypuje prezentami

          10. Brak zaangażowania się w związek ,coraz mniejsza ochota na seks

          Jeżeli zauważysz u swojego partnera ,partnerki oznaki zdrady to sygnał dla Ciebie żeby zacząć działać! Nie czekaj! Skontaktuj się z nami! Nasi testerzy wierności rozwieją Twoje obawy lub przyniosą dowody na popełnienie zdrady.