Kontakt

Centrum Obsługi Klienta

 

Telefon

507 447 496

 

E-mail

testerzywiernosci.biuro@gmail.com

 

Poniedziałek – Sobota 10:00 / 16:30

Niedziela – Święta / Nieczynne

       Przy zapytaniu prosimy o nadesłanie w treści opisu czego dotyczy, oczekiwań z Państwa strony, wyboru usługi, miejscowości z której dotyczy zapytanie, przybliżoną datę rozpoczęcia.

 

        W związku z trwającą w Polsce epidemią covid19 pragniemy przypomnieć, że działamy zgodnie z aktualnymi zaleceniami bezpieczeństwa, nasze usługi są w pełni dostępne bez wychodzenia z domu

– wszelkie czynności wykonujemy zdalnie a zgłoszenia, zapytania prosimy wykonywać telefonicznie lub za pośrednictwem mail

– wniosek o usługę składa się tylko i wyłącznie online

– nasi konsultanci wykonują pracę zdalnie mailowo a odpowiedzi następują do 24h

        Wszelkie aktualne informacje i zalecenia dot. covid19 znajdują się na stronie www.gov.pl/web/koronawirus

 
 

NIE CZEKAJ !      NIE ZWLEKAJ !      DZWOŃ !

507 – 447 – 496

NIE CZEKAJ !      NIE ZWLEKAJ !      WYŚLIJ MAIL !

testerzywiernosci.biuro@gmail.com

 

Wszystkie materiały oraz dane zamieszczone na dokumentach, oraz umieszczone w serwisie www.testerzy-wiernosci.pl są chronione prawami autorskimi. Właścicielem praw majątkowych do umieszczonych na dokumentach i stronie materiałów oraz danych jest firma.

Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów częściowe jak i całościowe umowy i opublikowanych na stronie internetowej www.testerzy-wiernosci.pl bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu. Wykorzystane dane osobowe usługodawcy do umowy stanowią jego własność i bez jego zgody nie mogą zostać rozpowszechniane do celów komercyjnych.

Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie oraz dokumentów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej, umów itp. pod groźbą sankcji prawnych.

Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z www.testerzy-wiernosci.pl na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze oraz posługiwaniu się umową oraz jej wzorem.

Naruszenie zasad określonych w art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r będzie zgłaszane wraz z materiałami potwierdzającymi wykorzystanie bez zgody właściciela organom państwowym prokuraturze i policji a dyspozycje reprezentowania firmy zostaną przekazane kancelarii adwokackiej. Jeśli naruszenie praw autorskich doprowadza do utraty majątkowej (finansowej) firmy informacja zostanie przesłana do firmy windykacyjnych oraz zgłoszenie osoby lub podmiotu do Krajowego Rejestru Dłużników.