Firma

          Testerki i Testerzy Wierności są popularną metodą sprawdzenia uczciwości w związku i upodobań naszej drugiej połowy. Testowanie wierności staje się w Polsce coraz popularniejsze.

          Sposób na prawdę o partnerze – partnerce przed wejściem w związek małżeński, lub w trakcie jego trwania powoduje iż nasze domysły o niewierności partnerki lub partnera możemy sprawdzić. Testerzy wierności to znak naszych czasów. Nie jesteśmy już łatwowierni, nie ufamy, nie wierzymy na słowo, wszystko chcemy sprawdzić. W związkach coraz częściej brakuje zaufania. Wolimy wcześniej sprawdzić, czy partner będzie spełniać lub spełnia nasze oczekiwania. Zaufanie zastępuje chłodna kalkulacja.

Działania testerek i testerów naszej firmy wykonujemy na terenie całego kraju. Kontakt z klientem ogranicza się przeważnie do rozmowy telefonicznej oraz korespondencji mailowej. Spotkania twarzą w twarz to rzadkość.

          W pierwszej kolejności pytamy klienta o upodobania jego partnera, partnerki. Chodzi nie tylko o typ urody, ale też np. o ulubiony zapach perfum, zainteresowania, ulubione miejsca czy markę samochodu. Potem wybieramy modela, który odpowiada tym oczekiwaniom i w korzystnym miejscu i czasie dochodzi do spotkania.

          Do naszej dyspozycji pozostają modelki, modele oraz psychologowie, z którymi konsultowane są konkretne zlecenia, aby dobrać odpowiedni scenariusz zlecenia i odkryć prawdę. Testerzy i Testerki wierności to osoby, dzięki którym możemy sprawdzić, czy nasze ukochane osoby nie mają ochoty na „skok w bok”. Najczęściej dokonują tego przed ślubem, ale i w trakcie małżeństwa. Usługa ma na celu zweryfikowanie predyspozycji Partnerki – Partnera do ZDRADY.

          Nasi pracownicy to wyspecjalizowana grupa detektywów, psychologów oraz osób testujących wierność osoby bliskiej. Na bieżąco współpracujemy z biurem adwokackim które wspiera nas w działaniach.

          Podejrzewasz zdradę? Chcesz upewnić się, czy partner jest ci wierny? Chcesz rozwodu, a nie masz dowodu? To znaczy że szukasz „TESTERÓW WIERNOŚCI”.

        W związku z trwającą w Polsce epidemią covid19 pragniemy przypomnieć, że działamy zgodnie z aktualnymi zaleceniami bezpieczeństwa, nasze usługi są w pełni dostępne bez wychodzenia z domu

– wszelkie czynności wykonujemy zdalnie a zgłoszenia, zapytania prosimy wykonywać telefonicznie lub za pośrednictwem mail

– wniosek o usługę składa się tylko i wyłącznie online

– nasi konsultanci wykonują pracę zdalnie mailowo a odpowiedzi następują do 24h

        Wszelkie aktualne informacje i zalecenia dot. covid19 znajdują się na stronie www.gov.pl/web/koronawirus

 

 

testerzywiernosci.biuro@gmail.com

 

Wszystkie materiały oraz dane zamieszczone na dokumentach, oraz umieszczone w serwisie www.testerzy-wiernosci.pl są chronione prawami autorskimi. Właścicielem praw majątkowych do umieszczonych na dokumentach i stronie materiałów oraz danych jest firma.

Właściciel autorskich praw majątkowych zastrzega w rozumieniu art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, że dalsze rozpowszechnianie materiałów częściowe jak i całościowe umowy i opublikowanych na stronie internetowej www.testerzy-wiernosci.pl bez pisemnej zgody jest zabronione niezależnie od celu. Wykorzystane dane osobowe usługodawcy do umowy stanowią jego własność i bez jego zgody nie mogą zostać rozpowszechniane do celów komercyjnych.

Zabronione jest kopiowanie i rozpowszechnianie zamieszczonych na stronie oraz dokumentów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej, umów itp. pod groźbą sankcji prawnych.

Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części pochodzących z www.testerzy-wiernosci.pl na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze oraz posługiwaniu się umową oraz jej wzorem.

Naruszenie zasad określonych w art. 25 ust.1 pkt.1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r będzie zgłaszane wraz z materiałami potwierdzającymi wykorzystanie bez zgody właściciela organom państwowym prokuraturze i policji a dyspozycje reprezentowania firmy zostaną przekazane kancelarii adwokackiej. Jeśli naruszenie praw autorskich doprowadza do utraty majątkowej (finansowej) firmy informacja zostanie przesłana do firmy windykacyjnych oraz zgłoszenie osoby lub podmiotu do Krajowego Rejestru Dłużników.