Testerzy wierności flirt portale społecznościowe doprowadzenie do zdrady.

Zalotna rozmowa na przyjęciu, zmysłowy taniec, flirt w mediach społecznościowych, profil na portalu randkowym, wirtualny seks – gdzie kończy się zabawa, a zaczyna zdrada? Każdy może postrzegać to inaczej.

Wiele par z pewnym stażem zauważa, że początkowa wzajemna fascynacja z czasem mija. Kiedyś spędzaliśmy z sobą każdą wolną chwilę, byliśmy sobą oczarowani i zainteresowani, słuchaliśmy siebie bardzo uważnie. Z czasem coś się psuje, i to w wielu sferach. Trudniej jest się porozumieć, rośnie niezadowolenie, brakuje bliskości i poczucia, że nadal jesteśmy dla siebie atrakcyjni.

Nie ma jednej prostej definicji tego, czym jest zdrada. Flirtowanie na portalach społecznościowych w pewnym sensie też może się do niej zaliczać.

Niezależnie od tego, jak zdefiniujemy sobie zdradę, faktem jest, że partner może poczuć się dotknięty, kiedy przeczyta waszą namiętną korespondencję z osobą płci przeciwnej. Pamiętajcie, że ludzka wyobraźnia rządzi się własnymi prawami. Czasami wystarczy mała iskierka, by uruchomić ciąg wymyślnych scenariuszy i spekulacji. Zaufanie burzy się w jednej chwili, ale jego odbudowanie wymaga już czasu.

Czy jest możliwe aby osoba którą darzymy uczuciem mogła flirtować z kimś innym? Tak każdy z nas jest podatny na sugestie i zauroczenia, nigdy nie wiemy tak do końca z kim dzielimy życie.

Nasze działania pozwalają przez okres trzydziestu dni podać daną osobę sprawdzeniu poprzez działania prowokujące np. na portalu Facebook. Poprzez odpowiednie nawiązanie znajomości wpływamy na daną osobę aby zaprzeczyć lub potwierdzić na koniec czy jest skłonna do bliższych znajomości z nieznaną osobą.

Pomożemy sprawdzić czy bliska osoba jest podatna na flirt przez portale społecznościowe czy randkowe takie jak Facebook przeradzające się w real z Testerami Wierności.