Testerzy Wierności zdrady, flirt, dowody rozwodowe

Zastanawiasz się co się dzieje w twoim małżeństwie lub partnerstwie? Nie masz wytłumaczenia na zachowania i oddalenie się uczuciowe ukochanej osoby?. Twój związek rozleciał się a pragniesz aby druga połowa powróciła do Ciebie?. Pragniesz okazać że nowe partnerstwo ukochanej osoby nie jest dobre?. Pragniesz zdobyć dowody do sprawy rozwodowej o zdradzie drugiej połowy?. Zastanawiasz się nad preferencjami seksualnymi drugiej połowy. Czy po prostu pałasz zemstą?. Pomożemy rozwiać twoje problemy poprzez wykorzystanie Testerów Wierności.

Prowadząc działalność gospodarczą oferujemy umowę oraz pełen wachlarz specjalistów którzy przygotują i przeprowadzą wytyczone cele aby doprowadzić do finalnego rozwiązania. Całokształt składa się z zaangażowania testerów i testerek (którzy przeprowadzą tzw. prowokację) oraz fotografów (dokonujących rejestracji działań). Nasze działania nie ograniczają się tylko do realu prowadzone są również w świecie wirtualnym np. przez portal Facebook poprzez podstawienie wirtualnej osoby jak i portalu.

Nie jesteśmy prywatnymi osobami oferującymi w internecie tzw. poderwanie ukochanej osoby, czy osobami które można spotkać na trasie samochodowej w okolicach lasów oferujące swoje wdzięki za opłatę. Posiadamy spore grono testerek i testerów wierności wywodzących się z normalnego grona ludzi z preferencjami seksualnymi hetero, homo i biseksualną. Wykorzystując znajomość takich preferencji jak i grona ,miejsc i zachowań takich osób (osób testowanych) możemy odpowiednio przygotować scenariusz działań. Dodatkowym atutem jest odpowiedni wiek testerów od 18 lat do …, oraz ich wygląd wzrost, uczesanie, kolor skóry jaki również znajomość języków obcych.

Nasze doświadczenie pozwalają przelać się na efekty dokumentujące audio-video zdrad i spotkań kochanków. Całość zdarzenia tak zwanej zdrady jest fotografowana i filmowana, działając jak fotografowie paparazzi jesteśmy w danej chwili i miejscu gdy inni nie dostrzegają ulotnych chwil kochanków. Nasze materiały mogą zostać wykorzystane przy sprawach rozwodowych i stanowią 100% dowód zdrady które respektują sądy jak i adwokaci.

Z myślą o finansach Państwa przygotowujemy na bieżąco promocje cenowe za usługi, każda promocja jest ograniczona czasowo i nie łączy się z innymi. Dla obniżenia kosztów prowadzimy biuro internetowe, starając się wszelkie czynności dokonywać za pośrednictwem telefonu i poczty internetowej, ograniczając spotkania z klientami do minimum.
Szczegółowo chronimy dane osobowe (RODO) naszych klientów które po zakończeniu każdej sprawy są niszczone. Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego biura telefonicznie prosimy w trakcie rozmowy telefonicznej o podanie:

1. Miejscowość (województwo) z jakiej dzwonicie
2. Czy jesteście głównymi zleceniodawcami
3. Streszczenie przedmiotu sprawy
4. Najdogodniejszy czas realizacji zlecenia