Usługa Testerzy Wierności

          Testowanie wierności to kontrolowane uwodzenie, umiejętnie sterowany przez testerkę/testera wierności flirt.

 

          Coraz więcej ludzi decyduje się na usługi tego rodzaju.

          Z usług testerów korzystają najczęściej osoby niepewne w związku, chcące udowodnić kłamstwo lub zwyczajnie nieufne. Nasi testerzy i testerki wierności sprawdzą twoją ukochaną osobę. Już nie musisz myśleć i kłopotać się czy jest ona – on skłonna/y do zdrady

          Dzięki informacjom otrzymanym od klienta doprowadzamy do spotkania naszego pracownika testera testerki wierności z obiektem podlegającym testowi wierności. Warto podkreślić, że testowanie wierności odbywa się jedynie w sferze rozmowy, flirtu, spojrzenia, gestów. Zadaniem testerów wierności jest przetestować wierność partnera , zebrać dowody na istnienie zdrady bądź nie, również takie, które mogą zostać okazane w sądzie jako dowody podczas rozprawy rozwodowej. Miejsce działań testerów jest rozmaite: od siłowni po restauracje, centra handlowe i biura – tam, gdzie najczęściej można spotkać testowany „obiekt”. Testerzy starają się uwieść partnera, co do którego istnieją podejrzenia – w grę wchodzą randki, pocałunki, ale nigdy stosunki seksualne. Ewentualne „niemoralne propozycje” pozostają jedynie propozycjami. Nasi pracownicy tylko uwodzą, poznają zwyczaje osoby uwodzonej i stwarzają sytuację, która pozwala sprawdzić psychikę osoby testowanej. Testerzy nie są nachalni i nigdy nie idą z nikim do łóżka. Zadaniem naszej testerki/testera jest zainteresować osobę testowaną swoją osobą, skutkiem czego będzie flirt i propozycja dalszych spotkań.

          Relacja ze spotkania figuranta – figurantki z testerką – testerem zostaje udokumentowana i przekazana w sprawozdaniu pisemnym razem z materiałami foto i video.

          Wszystkie otrzymane materiały z predyspozycji osoby testowanej do zdrady mogą zostać wykorzystane na potrzeby własne oraz sądu.

         Zlecenie trwa zazwyczaj od jednego dnia do jednego miesiąca.

          Usługi świadczone przez testerki i testerów naszej firmy prowadzone są w pełnej dyskrecji, anonimowo ,w zgodzie z moralnością i profesjonalnie. Postępowanie pracowników podlega stałej kontroli.

          Wspaniała blondynka ogląda się za tobą o cudownym słodkim uśmiechu, a może szatynka o długich nogach na wysokich szpilkach prosi cię o ogień. I nagle zanim się spostrzeżesz już jesteś zauroczony nią i jej wyglądem. 

          Myślisz, że spadła ci gwiazdka z nieba, podczas gdy żona – mąż czeka w domu, ale czar szybko pryska – uważaj to może być tester lub testerka wierności!.