Firma

          Testerki i Testerzy Wierności są popularną metodą sprawdzenia uczciwości w związku i upodobań naszej drugiej połowy. Testowanie wierności staje się w Polsce coraz popularniejsze.

          Sposób na prawdę o partnerze – partnerce przed wejściem w związek małżeński, lub w trakcie jego trwania powoduje iż nasze domysły o niewierności partnerki lub partnera możemy sprawdzić. Testerzy wierności to znak naszych czasów. Nie jesteśmy już łatwowierni, nie ufamy, nie wierzymy na słowo, wszystko chcemy sprawdzić. W związkach coraz częściej brakuje zaufania. Wolimy wcześniej sprawdzić, czy partner będzie spełniać lub spełnia nasze oczekiwania. Zaufanie zastępuje chłodna kalkulacja.

Działania testerek i testerów naszej firmy wykonujemy na terenie całego kraju. Kontakt z klientem ogranicza się przeważnie do rozmowy telefonicznej oraz korespondencji mailowej. Spotkania twarzą w twarz to rzadkość.

          W pierwszej kolejności pytamy klienta o upodobania jego partnera, partnerki. Chodzi nie tylko o typ urody, ale też np. o ulubiony zapach perfum, zainteresowania, ulubione miejsca czy markę samochodu. Potem wybieramy modela, który odpowiada tym oczekiwaniom i w korzystnym miejscu i czasie dochodzi do spotkania.

          Do naszej dyspozycji pozostają modelki, modele oraz psychologowie, z którymi konsultowane są konkretne zlecenia, aby dobrać odpowiedni scenariusz zlecenia i odkryć prawdę. Testerzy i Testerki wierności to osoby, dzięki którym możemy sprawdzić, czy nasze ukochane osoby nie mają ochoty na „skok w bok”. Najczęściej dokonują tego przed ślubem, ale i w trakcie małżeństwa. Usługa ma na celu zweryfikowanie predyspozycji Partnerki – Partnera do ZDRADY.

          Nasi pracownicy to wyspecjalizowana grupa detektywów, psychologów oraz osób testujących wierność osoby bliskiej. Na bieżąco współpracujemy z biurem adwokackim które wspiera nas w działaniach.

          Podejrzewasz zdradę? Chcesz upewnić się, czy partner jest ci wierny? Chcesz rozwodu, a nie masz dowodu? To znaczy że szukasz „TESTERÓW WIERNOŚCI”.

NIE CZEKAJ !      NIE ZWLEKAJ !      DZWOŃ !

507 – 447 – 496